Stable (latest release) - en to nl translation catalogue (721 entries)

en: No redirect
nl: Geen redirect

en: Redirect
nl: Omleiding

en: Note: this feature has been deprecated, as the SEO value is close to 0 these days. If you disable it you will not be able to put it back on.
nl: Let op: deze functionaliteit is verouderd, aangezien de SEO-waarde bijna nul is tegenwoordig. Als je dit uitschakelt kan je het daarom niet meer aan zetten.

en: Trying to build a safe sitemap cache key, but the postfix and prefix combination leaves too little room to do this. You are probably requesting a page that is way out of the expected range.
nl: Er is geprobeerd een goede sitemapcachesleutel te maken, maar de combinatie van voor- en navoegsel gaven hiervoor te weinig mogelijkheden. Je probeert waarschijnlijk een pagina op te vragen die ver buiten het verwachte gebied valt.

en: Expected an integer as input.
nl: Als invoer wordt een integer verwacht.

en: Regular
nl: Normaal

en: Bold the last page
nl: Toon de laatste pagina vetgedrukt

en: Keep
nl: Behouden

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Author archives
nl: Auteursarchieven

en: Author archives are
nl: Auteursarchieven zijn

en: Date-based archives
nl: Datum gebaseerde archieven

en: Date-based archives are
nl: Datumgebaseerde archieven zijn

en: Subpages of archives
nl: Archief subpagina

en: XML sitemap functionality
nl: XML-sitemap functionaliteit

en: Author / user sitemap
nl: Auteur / gebruikerssitemap

en: The user sitemap contains the author archive URLs for every user on your site. You can choose to not include users without posts.
nl: De gebruikerssitemap bevat de auteurarchief URLs voor elke gebruiker op je site. Je kan er voor kiezen om gebruikers zonder berichten niet op te nemen.

en: Not in sitemap
nl: Niet in sitemap

en: Users with zero posts
nl: Gebruikers zonder berichten

en: Filter specific user roles
nl: Filter gebruikerspecifieke rollen

en: Term is set to noindex.
nl: Term is ingesteld op noindex

en: Integrations
nl: Integraties

note: translators: %1$s expands to the term title, %2$s to the taxonomy title. Both are only shown to screenreaders.
en: Make %1$s primary %2$s
nl: Maak %1$s primair %2$s

en: Primary
nl: Primair

note: translators: %s is the taxonomy title. This will be shown to screenreaders
en: Primary %s
nl: Primair %s

en: Show Blog page
nl: Toon berichtenpagina

en: Bold
nl: Vetgedrukt

en: The advanced section of the Yoast SEO meta box allows a user to noindex posts or change the canonical. These are things you might not want if you don't trust your authors, so by default, only administrators can do this. Enabling the advanced box allows all users to change these settings.
nl: Het geavanceerde gedeelte van de Yoast SEO metabox staat een gebruiker toe om berichten op 'noindex' te zetten en de canonieke URL te wijzigen. Dit zijn mogelijkheden die je misschien niet wilt als je de auteurs op je website niet vertrouwt, daarom kunnen standaard alleen beheerders dit. Het inschakelen van het gevorderde gedeelte staat alle gebruikers toe deze instellingen aan te passen.

note: translators: %1$s expands to OnPage.org
en: %1$s indexability check
nl: %1$s indexeerbaarheidscontrole

en: Show
nl: Tonen

note: translators: %1$s expands to Yoast SEO
en: Advanced part of the %1$s meta box
nl: Geavanceerde gedeelte van de %1$s metabox

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

note: translators: 1: opens a link to a related knowledge base article. 2: closes the link
en: Yoast SEO has %1$snot fetched your site’s indexability status%2$s yet from OnPage.org
nl: Yoast SEO heeft nog %1$sniet de indexeerbaarheidsstatus van de site verkregen%2$s van OnPage.org

note: translators: %1$s expands to the taxonomy name
en: Include %1$s in sitemap?
nl: %1$s in de sitemap opnemen?

note: translators: %s$s expands to the taxonomy name and %2$s to the current index value
en: Use %1$s default (Currently: %2$s)
nl: Standaard voor %1$s gebruiken (op dit moment: %2$s)

note: translators: %1$s expands to the social network name
en: If you don't want to use the title for sharing on %1$s but instead want another title there, write it here.
nl: Als je de berichttitel niet wilt gebruiken voor het delen van een bericht op %1$s, maar dat je in plaats hiervan een andere titel wilt. Voer deze dan hier in.

note: translators: %1$s expands to the social network name
en: If you don't want to use the meta description for sharing on %1$s but want another description there, write it here.
nl: Als je de meta-omschrijving niet wilt gebruiken om het bericht op %1$s te delen, maar een andere omschrijving wilt, kun je die hier schrijven.

note: translators: %1$s expands to the social network name
en: If you want to use an image for sharing on %1$s, you can upload / choose an image or add the image URL here.
nl: Als je een afbeelding wilt gebruiken om te delen op %1$s, kun je deze hier uploaden/selecteren, of een URL invoeren.

en: Lead Architect
nl: Hoofdarchitect

note: translators: 1: expands to OnPage.org
en: Indexability check by %1$s
nl: Indexeerbaarheidscheck door %1$s

en: Your homepage can be indexed by search engines.
nl: De homepage kan geïndexeerd worden door zoekmachines.

note: translators: 1: opens a link to a related knowledge base article. 2: closes the link
en: Yoast SEO has %1$snot been able to fetch your site’s indexability status%2$s from OnPage.org
nl: Yoast SEO %1$skon de indexeerbaarheid van je website niet ophalen%2$s van OnPage.org

en: Fetch the current status
nl: Huidige status ophalen

en: Analyze entire site
nl: Hele site analyseren.

note: translators: %s expands to <code>/category/</code>
en: Strip the category base (usually %s) from the category URL.
nl: De categoriebasis (meestal %s) verwijderen uit de categorie-URL.

note: translators: %s expands to <code>?replytocom</code>
en: Remove the %s variables.
nl: De %s variabelen verwijderen.

en: Import from wpSEO
nl: Vanuit wpSEO importeren

en: No index
nl: Noindex

note: translators: %s: wp_title() function
en: The separator defined in your theme's %s tag.
nl: Het scheidingsteken zoals gedefinieerd in de %s tag van je thema.

en: Add-ons
nl: Addons

en: Once Weekly
nl: Wekelijks

note: translators: 1: opens a link to a related knowledge base article. 2: closes the link
en: %1$sYour homepage cannot be indexed by search engines%2$s. This is very bad for SEO and should be fixed.
nl: %1$sJe homepagina kan niet geïndexeerd worden door zoekmachines%2$s. Dit is erg slecht voor de SEO en moet gerepareerd worden.

en: Recalculate SEO scores
nl: SEO scores herberekenen

en: Recalculate SEO scores for all pieces of content with a focus keyword.
nl: De SEO scores herbereken voor alle inhoudsonderdelen met een focus-zoekwoord.

note: translators: 1: is a link to 'admin_url / admin.php?page=wpseo_tools&recalculate=1' 2: closing link tag
en: We've updated our SEO score algorithm. %1$sClick here to recalculate the SEO scores%2$s for all posts and pages.
nl: We hebben het algoritme dat de SEO score berekent vernieuwd. %1$sKlik hier om de SEO-scores opnieuw te berekenen%2$s voor alle berichten en pagina's.

en: %s filter/action
nl: %s filter/actie

note: translators: 1: expands to a <span> containing the number of posts recalculated. 2: expands to a <strong> containing the total number of posts.
en: %1$s of %2$s done.
nl: %1$s van %2$s gedaan.

en: Recalculating SEO scores for all pieces of content with a focus keyword.
nl: SEO scores herberekenen voor alle inhoudelijke onderdelen met een focus-sleutelwoord.

en: Facebook / Open Graph metadata
nl: Facebook/ Open Graph metadata

en: The plugin wpSEO has been detected. Do you want to %simport its settings%s?
nl: De plugin All-In-One-SEO is gedetecteerd. Wil je de %sinstellingen importeren%s?

en: wpSEO has been deactivated
nl: wpSEO is gedeactiveerd

en: Add keyword
nl: Trefwoord toevoegen

en: Multiple focus keywords is a %s feature
nl: Meerdere hoofzoekwoorden toevoegen is een eigenschap van %s

note: Translators: %1$s: expands to 'Yoast SEO Premium', %2$s: links to Yoast SEO Premium plugin page.
en: To be able to add and analyze multiple keywords for a post or page you need %1$s. You can buy the plugin, including one year of support, updates and upgrades, on %2$s.
nl: Om meerdere trefwoorden toe te voegen en te analyseren voor een bericht of pagina heb je %1$s nodig. Je kunt de plugin, inclusief één jaar support, updates en upgrades, kopen op %2$s.

en: Buy %s &raquo;
nl: Koop %s &raquo;

en: Snippet Editor
nl: Snippet bewerker

en: Content Analysis
nl: Tekstanalyse

en: This is the content analysis, a collection of content checks that analyze the content of your page. Read %sthis post%s for more info.
nl: Dit is de inhoudelijke analyse, een verzameling van inhoudscontroles die de inhoud van je pagina analyseren. Lees %sdit artikel%s voor meer informatie.

en: Content
nl: Inhoud

en: Good
nl: Goed

en: Bad
nl: Slecht

en: Error 404: Page not found
nl: 404-fout: pagina niet gevonden

en: Archives for
nl: Archieven voor

en: You searched for
nl: Je zocht naar

en: Please select a valid taxonomy for post type "%s"
nl: Een geldige taxonomie selecteren voor berichttype "%s"

en: Please select a valid post type for taxonomy "%s"
nl: Een geldig berichttype voor taxonomie "%s" selecteren

note: translators: %1$s expands to the option name and %2$sexpands to Yoast SEO
en: %1$s is not a valid choice for who should be allowed access to the %2$s settings. Value reset to the default.
nl: %1$s is geen geldige keuze om aan te geven wie er toegang mag tot de instellingen van %2$s. De standaardwaarde is hersteld.

en: The default blog setting must be the numeric blog id of the blog you want to use as default.
nl: De standaard bloginstellingen moeten het numerieke blog id hebben van het blog dat je als standaard wilt gebruiken.

en: This must be an existing blog. Blog %s does not exist or has been marked as deleted.
nl: Dit moet een bestaand blog zijn. Blog %s bestaat niet of is gemarkeerd als verwijderd.

en: No numeric value was received.
nl: Geen numerieke waarde ontvangen.

en: The post %s appeared first on %s.
nl: Het bericht %s verscheen eerst op %s.

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Summary with large image
nl: Samenvatting met grote afbeelding

en: %s does not seem to be a valid Twitter user-id. Please correct.
nl: De waarde %s is geen geldige Twitter-gebruikers-ID. Graag corrigeren.

en: %s, Author at %s
nl: %s, auteur op %s

en: You searched for %s
nl: Je zocht naar %s

en: %s Archive
nl: %s Archief

en: "Max entries per sitemap page" should be a positive number, which %s is not. Please correct.
nl: 'Maximumaantal regels per sitemappagina' moet een positief getal zijn, maar %s is dit niet. Graag corrigeren.

en: %s does not seem to be a valid %s verification string. Please correct.
nl: %s is geen geldige %s verificatietekenreeks. Graag corrigeren.

en: %s does not seem to be a valid url. Please correct.
nl: %s is geen geldige URL. Graag corrigeren.

en: Keyword Research
nl: Zoekwoordenonderzoek

en: Analyze this page
nl: Deze pagina analyseren

en: Check Inlinks (OSE)
nl: Inlinks (OSE) controleren

en: Check Keyword Density
nl: Trefwoordendichtheid controleren

en: Check Google Cache
nl: Google Cache controleren

en: Check Headers
nl: Headers controleren

en: Check Rich Snippets
nl: Verrijkte-snippets controleren

en: Facebook Debugger
nl: Facebook-foutopsporing

en: Pinterest Rich Pins Validator
nl: 'Pinterest rich pins'-validator

en: HTML Validator
nl: HTML validator

en: CSS Validator
nl: CSS validator

en: Google Page Speed Test
nl: 'Google Page speed'-test

en: Modern IE Site Scan
nl: Modern IE site scan

en: Mobile-Friendly Test
nl: Test mobielvriendelijkheid

en: SEO Settings
nl: SEO-instellingen

en: The plugin All-In-One-SEO has been detected. Do you want to %simport its settings%s?
nl: De plugin All-in-One-SEO is gedetecteerd. Wil je de %sinstellingen importeren%s?

en: All-In-One-SEO has been deactivated
nl: All-In-One-SEO is gedeactiveerd

en: The plugin Robots-Meta has been detected. Do you want to %simport its settings%s.
nl: De plugin Robots-Meta is gevonden. Wil je de %sinstellingen importeren%s?

en: Robots-Meta has been deactivated
nl: Robots-Meta is gedeactiveerd

en: As you can see, there is a translation of this plugin in %1$s. This translation is currently %3$d%% complete. We need your help to make it complete and to fix any errors. Please register at %4$s to help complete the translation to %1$s!
nl: Zoals je kunt zien is er een vertaling van deze plugin in %1$s. Deze vertaling is momenteel voor %3$d%% klaar. We hebben jouw hulp nodig om hem af te maken en voor het verbeteren van fouten. Registreer je op %4$s om de vertaling af te maken tot %1$s.

en: You're using WordPress in %1$s. While %2$s has been translated to %1$s for %3$d%%, it's not been shipped with the plugin yet. You can help! Register at %4$s to help complete the translation to %1$s!
nl: Je maakt gebruik van WordPress in %1$s. Omdat %2$s vertaald is naar %1$s voor %3$d%% is het niet verstuurd met deze plugin. Jij kunt helpen. Registreer je op %4$s om de vertaling af te maken tot %1$s.

en: You're using WordPress in a language we don't support yet. We'd love for %2$s to be translated in that language too, but unfortunately, it isn't right now. You can change that! Register at %4$s to help translate it!
nl: Je maakt gebruik van WordPress in een taal die wij nog niet ondersteunen. We zouden het fantastische vinden als %2$s vertaald wordt naar deze taal, maar helaas is dat nog niet het geval. Jij kunt helpen. Registreer je op %4$s om te helpen met vertalen.

en: Translation of %s
nl: Vertaling van %s

en: Register now &raquo;
nl: Nu registeren &raquo;

en: <b>Warning!</b> You're blocking external requests which means you won't be able to get %s updates. Please add %s to %s.
nl: <b>Waarschuwing!</b> Externe verzoeken worden geblokkeerd, wat betekent dat er geen %s updates kunt krijgen. %s aan %s toevoegen.

en: Your %s license has been activated.
nl: Je licentie %s is geactiveerd.

en: You have an unlimited license.
nl: Je hebt een onbeperkte licentie.

en: You have used %d/%d activations.
nl: Je hebt %d/%d activaties gebruikt.

en: <a href="%s">Did you know you can upgrade your license?</a>
nl: <a href="%s">Wist je dat je de licentie kunt upgraden?</a>

en: <a href="%s">Your license is expiring in %d days, would you like to extend it?</a>
nl: <a href="%s">Je licentie verloopt over %d dagen, wil je deze verlengen?</a>

en: You've reached your activation limit. You must <a href="%s">upgrade your license</a> to use it on this site.
nl: Je hebt het activatielimiet bereikt. je moet <a href="%s">je licentie upgraden</a> om het te gebruiken op deze site.

en: Your license has expired. You must <a href="%s">extend your license</a> in order to use it again.
nl: Je licentie is verlopen. Je moet je <a href="%s">licentie vernieuwen</a> om deze weer te kunnen gebruiken.

en: Failed to activate your license, your license key seems to be invalid.
nl: Fout bij het activeren van de licentie, de licentiesleutel lijkt fout te zijn.

en: Your %s license has been deactivated.
nl: Je %s licentie is gedeactiveerd.

en: Failed to deactivate your %s license.
nl: Deactivering van de licentie %s is mislukt.

en: Request error: "%s" (%scommon license notices%s)
nl: Verzoekfout: "%s" (%scommon licentie-opmerkingen%s)

en: %s: License Settings
nl: Licentie instellingen: %s

en: %s is network activated, you can manage your license in the <a href="%s">network admin license page</a>.
nl: Licentie %s is geactiveerd in het netwerk, je kan de licentie beheren op de <a href="%s">licentiepagina van de netwerkbeheerder</a>.

en: %s is network activated, please contact your site administrator to manage the license.
nl: Licentie %s is geactiveerd in het netwerk, neem contact op met de beheerder om de licentie te beheren.

en: %s License
nl: Licentie %s

en: Theme License
nl: Themalicentie

en: Updating this theme will lose any customizations you have made. 'Cancel' to stop, 'OK' to update.
nl: Het bijwerken van dit thema zorgt ervoor dat alle aanpassingen verloren gaan. Klik op 'Annuleren' om te stoppen, op 'OK' om bij te werken.

en: <strong>%s version %s</strong> is available. <a href="%s" class="thickbox" title="%s">Check out what's new</a> or <a href="%s" %s>update now</a>.
nl: <strong>%s version %s</strong> is beschikbaar. <a href="%s" class="thickbox" title="%s">Kijk wat er allemaal nieuw is</a> of <a href="%s" %s>nu bijwerken</a>.

en: %s failed to check for updates because of the following error: <em>%s</em>
nl: Het is niet mogelijk om %s te controleren op updates door de volgende foutmelding: <em>%s</em>

en: This site has not been activated properly on yoast.com and thus cannot check for future updates. Please activate your site with a valid license key.
nl: Deze site is niet netjes geactiveerd op yoast.com en kan daarom niet controleren of er updates beschikbaar zijn. Activeer de site met een geldige licentiesleutel.

en: We couldn't create a connection to our API to verify your license key(s). Please ask your hosting company to allow outgoing connections from your server to %s.
nl: Niet mogelijk om een connectie te maken met onze API om jouw licentiesleutels te valideren. Vraag je hosting provider om connecties toe te staan vanaf jouw server naar %s.

en: Your server has an outdated version of the PHP module cURL (Version: %s). Please ask your hosting company to update this to a recent version of cURL. You can read more about that in our %sKnowledge base%s.
nl: De PHP-module cURL (versie: %s) van de server is verouderd. Vraag de hostingprovider deze bij te werken naar een recentere versie van cURL. Je kunt hier meer over lezen in onze %sKennisbank%s.

en: License status
nl: Licentiestatus

en: Toggle license status
nl: Licentiestatus wisselen

en: Deactivate License
nl: Licentie deactiveren

en: (deactivate your license so you can activate it on another WordPress site)
nl: (deactiveer de licentie om deze op een andere WordPress site te activeren)

en: Activate License
nl: Licentie activeren

en: Please enter a license key in the field below first.
nl: Voer eerst een licentiesleutel in het onderstaande veld in.

en: License Key
nl: Licentiesleutel

en: Paste your %s license key here..
nl: Hier de %s licentiesleutel plakken..

en: You defined your license key using the %s PHP constant.
nl: De licentiesleutel is gedefinieerd in de PHP-constante %s.

en: Your %s license will expire on %s.
nl: De licentie %s zal verlopen op %s.

en: %sRenew your license now%s.
nl: %sDe licentie nu vernieuwen%s.

en: The Standard PHP Library (SPL) extension seem to be unavailable. Please ask your web host to enable it.
nl: De extensie Standaard-PHP-bibliotheek (SPL) lijkt niet beschikbaar. Vraag de hostingprovider deze te activeren.

note: translators: %1$s expands to Yoast SEO, %2$s / %3$s: links to the installation manual in the Readme for the Yoast SEO code repository on GitHub
en: The %1$s plugin installation is incomplete. Please refer to %2$sinstallation instructions%3$s.
nl: De %1$s plugin installatie is onvolledig. Meer informatie in de %2$sinstallatie handleiding%3$s.

en: The filter extension seem to be unavailable. Please ask your web host to enable it.
nl: De filter-extensie is niet beschikbaar. Vraag de hosting provider om deze in te schakelen.

en: Activation failed:
nl: Activatie mislukt:

note: Description of the plugin/theme
en: The first true all-in-one SEO solution for WordPress, including on-page content analysis, XML sitemaps and much more.
nl: De eerste echte alles-in-één SEO-oplossing voor WordPress, inclusief analyse per pagina, XML-sitemaps en veel meer.

en: To inform Google about your social profiles, we need to know their URLs.
nl: Om Google over jouw sociale profielen te informeren, moeten we hun URL's weten.

en: For each, pick the main account associated with this site and please enter them below:
nl: Selecteer voor elk het hoofd-account dat aan deze site gekoppeld is, en voer het hieronder in:

en: Facebook Page URL
nl: Facebookpagina-URL

en: Twitter Username
nl: Twitter-gebruikersnaam

note: translators: %s expands to <code>&lt;head&gt;</code>
en: Add Open Graph meta data to your site's %s section, Facebook and other social networks use this data when your pages are shared.
nl: 'Open Graph'-metadata toevoegen aan de sectie %s van je site; Facebook en andere sociale netwerken gebruiken deze data als je pagina's gedeeld worden.

en: Add Open Graph meta data
nl: 'Open Graph'-metadata toevoegen

en: Frontpage settings
nl: Voorpagina-instellingen

en: These are the title, description and image used in the Open Graph meta tags on the front page of your site.
nl: Dit zijn de titel, beschrijving en afbeelding die gebruikt worden in de 'Open Graph'-metatags op de voorpagina van de site.

en: Image URL
nl: Afbeelding URL

en: Description
nl: Omschrijving

en: Copy home meta description
nl: Home-metaomschrijving kopiëren

en: Default settings
nl: Standaardinstellingen

en: This image is used if the post/page being shared does not contain any images.
nl: Deze afbeelding wordt gebruikt als het bericht of de pagina geen afbeeldingen bevat.

note: translators: %s expands to <code>&lt;head&gt;</code>
en: Add Twitter card meta data to your site's %s section.
nl: 'Twitter card'-metadata toevoegen aan de sectie %s van de site.

en: Add Twitter card meta data
nl: 'Twitter card'-metadata toevoegen

en: The default card type to use
nl: Het standaard 'card type' om te gebruiken.

en: Pinterest uses Open Graph metadata just like Facebook, so be sure to keep the Open Graph checkbox on the Facebook tab checked if you want to optimize your site for Pinterest.
nl: Pinterest maakt - net als Facebook - gebruik van 'Open Graph'-metadata. Houd Open Graph aangevinkt op het Facebook-tabblad, als je de site wilt optimaliseren voor Pinterest.

note: translators: %1$s / %2$s expands to a link to pinterest.com's help page.
en: To %1$sverify your site with Pinterest%2$s, add the meta tag here:
nl: Om je %1$ssite te valideren met Pinterest%2$s voer je de meta-tag hier in

en: Pinterest verification
nl: Pinterest verificatie

en: Add Google+ specific post meta data
nl: Specifieke Google+-bericht-metadata toevoegen

en: If you have a Google+ page for your business, add that URL here and link it on your Google+ page's about page.
nl: Als je een Google+ pagina voor je bedrijf hebt, vul dan hier de URL in en link het op je Google+ Over Mij pagina.

en: Google Publisher Page
nl: Google bedrijfspagina

en: This tool allows you to quickly change titles and descriptions of your posts and pages without having to go into the editor for each page.
nl: Deze tool stelt je in staat snel titels en omschrijvingen van berichten en pagina's te veranderen zonder dat je voor elke pagina naar de editor hoeft te gaan.

en: Import and Export
nl: Importeren en Exporteren

en: Import settings from other SEO plugins and export your settings for re-use on (another) blog.
nl: Instellingen importeren van andere SEO plugins en exporteren van deze instellingen voor hergebruik op een (ander) blog.

en: File editor
nl: Bestandsbewerker

en: This tool allows you to quickly change important files for your SEO, like your robots.txt and, if you have one, your .htaccess file.
nl: Deze tool stelt je in staat snel belangrijke bestanden van de SEO te veranderen, zoals het <code>robots.txt</code>- en <code>.htaccess</code>-bestand (als dit bestaat).

note: translators: %1$s expands to Yoast SEO
en: %1$s comes with some very powerful built-in tools:
nl: %1$s heeft enkele zeer krachtige ingebouwde functies:

en: &laquo; Back to Tools page
nl: &laquo; Terug naar de pagina Extra

en: User sitemap
nl: Gebruiker sitemap

en: Excluded Posts
nl: Uitgesloten berichten

en: You can find your XML Sitemap here: %sXML Sitemap%s
nl: De XML-sitemap is hier te vinden: %sXML Sitemap%s

en: You do <strong>not</strong> need to generate the XML sitemap, nor will it take up time to generate after publishing a post.
nl: Je hoeft de XML-sitemap <strong>niet</strong> te genereren, ook kost het geen tijd om hem te genereren als je een bericht plaatst.

en: Save your settings to activate XML Sitemaps.
nl: Instellingen bewaren om XML Sitemaps te activeren.

en: Entries per page
nl: Regels per pagina

en: Please enter the maximum number of entries per sitemap page (defaults to %s, you might want to lower this to prevent memory issues on some installs):
nl: Geef het maximale aantal URL's per regel in de sitemap op (standaardwaarde is: %s. Om geheugenproblemen te voorkomen, is het bij servers met beperkt geheugen aan te raden dit aantal te verlagen):

en: Max entries per sitemap
nl: Maximumaantal regels per sitemap

note: Translators: %1$s: expands to '<code>1,2,99,100</code>'
en: You can exclude posts from the sitemap by entering a comma separated string with the Post ID's. The format will become something like: %1$s.
nl: Je kan berichten uitsluiten van de sitemap door het invullen van een komma-gescheiden tekenreeks met bericht-ID's. Bijvoorbeeld: %1$s.

en: Posts to exclude
nl: Deze berichten uitsluiten

note: translators: %1$s expands to Yoast SEO
en: Thank you for updating %1$s!
nl: Bedankt voor het bijwerken van %1$s!

note: translators: %s: '3.0' version number
en: What’s new in %s
nl: Nieuw in %s

en: Go to the General settings page →
nl: Ga naar de pagina Algemene instellingen →

note: translators: %1$s and %2$s expands to anchor tags, %3$s expands to Yoast SEO
en: While most of the development team is at %1$sYoast%2$s in the Netherlands, %3$s is created by a worldwide team.
nl: Het grootste gedeelte van het ontwikkelteam zit bij %1$sYoast%2$s in Nederland, maar %3$s wordt gemaakt door een wereldwijd team.

en: Want to help us develop? Read our %1$scontribution guidelines%2$s!
nl: Wil je ons helpen te ontwikkelen? Lees de %1$sbijdrage richtlijnen%2$s!

en: Project Leaders
nl: Projectleiders

en: Project Lead
nl: Projectleider

en: QA & Translations Manager
nl: Manager Kwaliteit & Vertalingen

en: Contributing Developers
nl: Bijdragende ontwikkelaars

en: Developer
nl: Ontwikkelaar

en: Contributors to this release
nl: Bijdragers aan deze versie

en: Below are your published posts&#8217; SEO scores. Now is as good a time as any to start improving some of your posts!
nl: Hieronder staan de SEO scores van je gepubliceerde berichten. Nu is een goed moment om een aantal van je berichten te  verbeteren!

en: Enable Breadcrumbs
nl: Kruimelpad inschakelen

en: Separator between breadcrumbs
nl: Scheidingsteken tussen kruimels

en: Anchor text for the Homepage
nl: Linktekst voor de homepagina

en: Prefix for the breadcrumb path
nl: Voorvoegsel voor het kruimelpad

en: Prefix for Archive breadcrumbs
nl: Voorvoegsel voor kruimelpad-archief

en: Prefix for Search Page breadcrumbs
nl: Voorvoegsel voor kruimelpad op de zoekpagina

en: Breadcrumb for 404 Page
nl: Kruimelpad voor 404-pagina

en: Taxonomy to show in breadcrumbs for post types
nl: Taxonomy om te tonen in het kruimelpad van de berichttypen

en: Post type archive to show in breadcrumbs for taxonomies
nl: Berichttype-archief om te tonen in het kruimelpad voor taxonomieën

en: How to insert breadcrumbs in your theme
nl: Hoe een kruimelpad aan het thema toe te voegen

note: translators: %1$s / %2$s: links to the breadcrumbs implementation page on the Yoast knowledgebase
en: Usage of this breadcrumbs feature is explained in %1$sour knowledge-base article on breadcrumbs implementation%2$s.
nl: Het gebruik van de functie 'kruimelpad' wordt uitgelegd in %1$sour knowledge-base article on breadcrumbs implementation%2$s.

en: Change URLs
nl: URL's veranderen

en: Attachments to posts are stored in the database as posts, this means they're accessible under their own URL's if you do not redirect them, enabling this will redirect them to the post they were attached to.
nl: Bijlages bij berichten worden in de database als berichten opgeslagen; dit betekent dat ze toegankelijk zijn onder hun eigen URL's als je ze niet doorstuurt. Als je dit wel instelt zullen ze doorgestuurd worden naar het bericht waar ze bij horen.

en: Redirect attachment URL's to parent post URL.
nl: Stuur bijlage-URL's door naar bovenliggende bericht-URL.

en: Clean up permalinks
nl: Permalinks opschonen

en: This helps you to create cleaner URLs by automatically removing the stopwords from them.
nl: Dit helpt om betere URL's te creëren door automatisch de stopwoorden te verwijderen.

en: Remove stop words from slugs.
nl: Stopwoorden uit de 'slugs' verwijderen.

en: This prevents threaded replies from working when the user has JavaScript disabled, but on a large site can mean a <em>huge</em> improvement in crawl efficiency for search engines when you have a lot of comments.
nl: Dit voorkomt dat reageren op reacties werkt als de gebruiker JavaScript heeft uitgeschakeld, maar op een grote website kan dit een <em>enorme</em> verbetering zijn voor de 'doorzoekbaarheid' voor zoekmachines als je veel reacties hebt.

note: translators: %1$s expands to <code>.html</code>, %2$s expands to <code>/</code>
en: If you choose a permalink for your posts with %1$s, or anything else but a %2$s at the end, this will force WordPress to add a trailing slash to non-post pages nonetheless.
nl: Als je kiest voor een permalink voor de berichten met %1$s, of voor van alles zonder een %2$s aan het eind, dan zal WordPress toch een %2$s aan het eind van niet-bericht-pagina's toevoegen.

en: Enforce a trailing slash on all category and tag URL's
nl: Forceer een slash aan het eind van alle categorie- en tag-URL's

en: People make mistakes in their links towards you sometimes, or unwanted parameters are added to the end of your URLs, this allows you to redirect them all away. Please note that while this is a feature that is actively maintained, it is known to break several plugins, and should for that reason be the first feature you disable when you encounter issues after installing this plugin.
nl: Mensen maken soms fouten in de links naar jou, of er worden soms ongewenste parameters toegevoegd aan het eind van de URLs. Dit zorgt ervoor dat je ze allemaal goed kunt doorsturen. Let erop dat, hoewel deze instelling actief wordt bijgehouden, het bekend is dat hij plugins kan 'breken' en dit moet daarom de eerste instelling zijn die je uitzet als je problemen tegenkomt nadat je deze plugin hebt geïnstalleerd.

en: Redirect ugly URL's to clean permalinks. (Not recommended in many cases!)
nl: Stuur lelijke URL's door naar mooie permalinks (niet aanbevolen in veel gevallen)

en: Google Site Search URL's look weird, and ugly, but if you're using Google Site Search, you probably do not want them cleaned out.
nl: Google Site Search URL's zien er raar uit, maar als je Google Site Search gebruikt, dan wil je ze waarschijnlijk niet verwijderen.

en: Prevent cleaning out Google Site Search URL's.
nl: De verwijdering uit 'Google Site Search'URL's voorkomen.

note: translators: %s expands to <code>?utm_</code>
en: If you use Google Analytics campaign parameters starting with %s, check this box. However, you're advised not to use these. Instead, use the version with a hash.
nl: Vink dit vakje aan als je Google Analytics campaigns parameters beginnen met %s.  Het is echter aan te raden om dit niet te doen.  Vervang deze door de versie met het hekje (#).

en: Prevent cleaning out Google Analytics Campaign & Google AdWords Parameters.
nl: Voorkom het opruimen van Google Analytics campagne & Google AdWords parameters.

en: You might have extra variables you want to prevent from cleaning out, add them here, comma separated.
nl: Het kan zijn dat je extra variabelen gebruikt die je niet opgeruimd wilt hebben; voeg ze hier toe, gescheiden door komma's.

en: Other variables not to clean
nl: Andere variabelen die niet opgeschoond moeten worden

note: translators: %s expands to <code>&lt;head&gt;</code>
en: Clean up the %s
nl: De %s opschonen

en: Hide RSD Links
nl: RSD-links verbergen

en: Hide WLW Manifest Links
nl: WLW Manifest links verbergen

en: Hide Shortlink for posts
nl: Verberg Shortlink voor berichten

en: Hide RSS Links
nl: RSS-links verbergen

en: This feature is used to automatically add content to your RSS, more specifically, it's meant to add links back to your blog and your blog posts, so dumb scrapers will automatically add these links too, helping search engines identify you as the original source of the content.
nl: Deze instelling wordt gebruikt om automatisch content aan je RSS toe te voegen. Specifieker: het is om links terug naar je website en website-berichten toe te voegen. Hierdoor zullen 'domme' scrapers automatisch deze links ook toevoegen en zullen zoekmachines jou identificeren als de originele bron van de berichtinhoud.

en: Content to put before each post in the feed
nl: Content die voor elk bericht in de feed moet komen

en: Content to put after each post in the feed
nl: Informatie die geplaatst wordt na elke bericht in de feed

en: You can use the following variables within the content, they will be replaced by the value on the right.
nl: Je kunt de volgende variabelen in de inhoud gebruiken, ze worden vervangen door de waarde aan de rechterkant.

en: A link to the archive for the post author, with the authors name as anchor text.
nl: Een link naar het archief van de bericht-auteur, met de naam van de auteur als linktekst.

en: A link to the post, with the title as anchor text.
nl: Een link naar het bericht, met de titel als linktekst.

en: A link to your site, with your site's name as anchor text.
nl: Een link naar de website, met de naam van de website als linktekst.

en: A link to your site, with your site's name and description as anchor text.
nl: Een link naar de website, met de naam en omschrijving van de website als linktekst.

en: You cannot create a robots.txt file.
nl: Niet mogelijk om een 'robots.txt'-bestand te creëren.

en: You cannot edit the robots.txt file.
nl: Je kan het robots.txt bestand niet bewerken.

en: Updated Robots.txt
nl: Robots.txt bijgewerkt

en: You cannot edit the .htaccess file.
nl: Je kan het .htaccess bestand niet bewerken.

en: You don't have a robots.txt file, create one here:
nl: Je hebt geen 'robots.txt'-bestand. Hier één aanmaken:

en: Create robots.txt file
nl: Een 'robots.txt'-bestand aanmaken

en: If you had a robots.txt file and it was editable, you could edit it from here.
nl: Als je een 'robots.txt'-bestand hebt dat je mag bewerken, dan kun je het hier bewerken.

en: If your robots.txt were writable, you could edit it from here.
nl: Als robots.txt beschrijfbaar is, kun je het hier bewerken.

en: Edit the content of your robots.txt:
nl: De inhoud van robots.txt bewerken:

en: Save changes to Robots.txt
nl: Veranderingen in robots.txt opslaan

en: .htaccess file
nl: .htaccess-bestand

en: If your .htaccess were writable, you could edit it from here.
nl: Als .htaccess beschrijfbaar is, kun je het hier bewerken.

en: Edit the content of your .htaccess:
nl: Inhoud van je .htaccess bewerken:

en: Save changes to .htaccess
nl: Wijzigingen in .htaccess opslaan

en: If you had a .htaccess file and it was editable, you could edit it from here.
nl: Als je een '.htaccess'-bestand hebt dat je mag bewerken, dan kun je het hier bewerken.

en: The old data of the imported plugin was deleted successfully.
nl: De oude data van de geïmporteerde plugin is succesvol verwijderd.

en: Import
nl: Importeren

en: Export
nl: Exporteren

en: Import from other SEO plugins
nl: Vanuit andere SEO plugins importeren

en: Import from other plugins
nl: Vanuit andere plugins importeren

en: Import settings by locating <em>settings.zip</em> and clicking "Import settings"
nl: Instellingen importeren door <em>settings.zip</em> op te zoeken en op 'Instellingen importeren' te klikken.

en: Import settings
nl: Instellingen importeren

note: translators: %1$s expands to Yoast SEO
en: Export your %1$s settings here, to import them again later or to import them on another site.
nl: Exporteer hier de %1$s-instellingen, om ze later weer te kunnen importeren, of om ze bij een andere site te importeren.

en: Include Taxonomy Metadata
nl: Taxonomie-metadata invoegen

note: translators: %1$s expands to Yoast SEO
en: Export your %1$s settings
nl: Je %1$s-instellingen exporteren

en: No doubt you've used an SEO plugin before if this site isn't new. Let's make it easy on you, you can import the data below. If you want, you can import first, check if it was imported correctly, and then import &amp; delete. No duplicate data will be imported.
nl: Ongetwijfeld heb je al eerder een SEO-plugin gebruikt, als deze site niet nieuw is. Ik heb het makkelijk gemaakt voor je; hieronder kun je de data ervan importeren. Als je wilt kun je eerst importeren, controleren of ze correct geïmporteerd zijn, en daarna nogmaals importeren &amp; verwijderen. Er zullen geen dubbele data geïmporteerd worden.

en: If you've used another SEO plugin, try the %sSEO Data Transporter%s plugin to move your data into this plugin, it rocks!
nl: Wanneer je een andere SEO plugin hebt gebruikt, gebruik dan de %sSEO Data Transporter%s plugin om je data over te zetten. Deze is écht goed!

en: Import from HeadSpace2?
nl: Vanuit HeadSpace2 importeren?

en: Import from All-in-One SEO?
nl: Vanuit All-in-One SEO importeren?

en: Import from WooThemes SEO framework?
nl: Importeren vanuit WooThemes SEO framework?

en: Delete the old data after import? (recommended)
nl: Oude data na importeren verwijderen? (aanbevolen)

en: If you want to import data from (by now ancient) Yoast plugins, you can do so here:
nl: Als je de gegevens uit (op dit moment verouderde) Yoast-plugins wilt importeren, kun je dat hier doen:

en: Import from Robots Meta (by Yoast)?
nl: Uit Robots Meta (van Yoast) importeren?

en: Import from RSS Footer (by Yoast)?
nl: Uit RSS Footer (van Yoast) importeren?

en: Import from Yoast Breadcrumbs?
nl: Uit 'Yoast kruimelpad' importeren?

note: translators: %1$s expands to Yoast SEO
en: %1$s settings
nl: %1$s-instellingen

en: Title to use for Author page
nl: Titel voor de auteurspagina

en: Meta description to use for Author page
nl: Meta omschrijving voor de auteurspagina

en: Meta keywords to use for Author page
nl: Meta-trefwoorden voor de auteurspagina

en: Exclude user from Author-sitemap
nl: Gebruiker uitsluiten van de auteurssitemap

en: Search for "%s"
nl: Zoek naar "%s"

en: %s Archives
nl: %s Archieven

en: Page not found
nl: Pagina niet gevonden

en: Admin only notice: this page doesn't show a meta description because it doesn't have one, either write it for this page specifically or go into the SEO -> Titles menu and set up a template.
nl: Bericht voor de beheerder: deze pagina toont geen meta-omschrijving omdat er geen opgegeven is. Schrijf er specifiek een voor deze pagina of ga naar het menu SEO -> Titels om een sjabloon op te stellen.

en: A replacement variable can only contain alphanumeric characters, an underscore or a dash. Try renaming your variable.
nl: Een vervangingsvariabele kan alleen alfanummerieke karakters, een liggende streep of een streepje bevatten. Probeer de variabele te hernoemen.

en: A replacement variable can not start with "%%cf_" or "%%ct_" as these are reserved for the WPSEO standard variable variables for custom fields and custom taxonomies. Try making your variable name unique.
nl: Een vervangingsvariable kan niet beginnen met "%%cf_" of "%%ct_" omdat deze gereserveerd zijn voor de standaardvariablen van de WP-SEO voor aangepaste velden en taxonomieën. Probeer de variabelenaam uniek te maken.

en: A replacement variable with the same name has already been registered. Try making your variable name more unique.
nl: Een vervangingsvariabele met dezelfde naam is al geregistreerd. Probeer de variabelenaam uniek te maken.

en: You cannot overrule a WPSEO standard variable replacement by registering a variable with the same name. Use the "wpseo_replacements" filter instead to adjust the replacement value.
nl: De standaardvariabele-vervanging van de WP-SEO kan niet worden overschreven door het registreren van een nieuwe variabele met dezelfde naam. Gebruik in plaats daarvan het 'wpseo_replacements'-filter om de vervangingswaarde in te stellen.

en: Page %1$d of %2$d
nl: Pagina %1$d van %2$d

en: Replaced with the date of the post/page
nl: Vervangen door de datum van het bericht of de pagina

en: Replaced with the title of the post/page
nl: Vervangen door de titel van het bericht of de pagina

en: Replaced with the title of the parent page of the current page
nl: Vervangen door de titel van de bovenliggende pagina van de huidige pagina.

en: The site's name
nl: De naam van de website

en: The site's tag line / description
nl: De tagregel/beschrijving van de site

en: Replaced with the post/page excerpt (or auto-generated if it does not exist)
nl: Vervangen door de bericht/pagina-samenvatting (of automatisch gegenereerd als deze niet bestaat)

en: Replaced with the post/page excerpt (without auto-generation)
nl: Vervangen door de bericht/pagina-samenvatting (niet automatisch gegenereerd)

en: Replaced with the current tag/tags
nl: Vervangen door de huidige tag/tags

en: Replaced with the post categories (comma separated)
nl: Vervangen door de bericht-categorieën (door komma's gescheiden)

en: Replaced with the category description
nl: Vervangen door de categorie-omschrijving

en: Replaced with the tag description
nl: Vervangen door de tag-omschrijving

en: Replaced with the term description
nl: Vervangen door de term-omschrijving

en: Replaced with the term name
nl: Vervangen door de term-naam

en: Replaced with the current search phrase
nl: Vervangen door de huidige zoekzin

en: Replaced with the post type single label
nl: Vervangen door enkelvoudige label van het berichttype

en: Replaced with the post type plural label
nl: Vervangen door het berichttype-meervoudlabel

en: Replaced with the post/page modified time
nl: Vervangen door de aangepast tijd van bericht/pagina

en: Replaced with the post/page ID
nl: Vervangen door het bericht-/pagina-ID

en: Replaced with the post/page author's 'nicename'
nl: Door de 'nicename' van de auteur van bericht/pagina vervangen

en: Replaced with the post/page author's 'Biographical Info'
nl: Vervangen door de 'Biografie-informatie' van de bericht/pagina-auteur

en: Replaced with the post/page author's userid
nl: Vervangen door het gebruikers-ID van de auteur van bericht/pagina

en: Replaced with the current time
nl: Vervangen door de huidige tijd

en: Replaced with the current date
nl: Vervangen door huidige datum

en: Replaced with the current day
nl: Vervangen door de huidige dag

en: Replaced with the current month
nl: Vervangen door de huidige maand

en: Replaced with the current year
nl: Vervangen door het huidige jaar

en: Replaced with the current page number with context (i.e. page 2 of 4)
nl: Vervangen door het huidige paginanummer met  context (bv pagina 2 van 8)

en: Replaced with the current page total
nl: Vervangen door het huidige paginatotaal

en: Replaced with the current page number
nl: Vervangen door het huidige paginanummer

en: Attachment caption
nl: Bijlage-onderschrift

en: Replaced with the posts focus keyword
nl: Vervangen door het focus-zoekwoord van het bericht

en: Replaced with the slug which caused the 404
nl: De slug vervangen die een 404 veroorzaakt

en: Replaced with a posts custom field value
nl: Vervangen door de aangepaste veldwaarde van een bericht

en: Replaced with a posts custom taxonomies, comma separated.
nl: Vervangen door de aangepaste taxonomieën van een bericht, door komma's gescheiden.

en: Replaced with a custom taxonomies description
nl: Aangepaste taxonomie-omschrijving vervangen

en: Server Error
nl: Serverfout

en: Request timed out or site is blocking Google.
nl: Verzoek is verlopen of de site blokkeert Google.

en: Soft 404
nl: Zachte 404

en: The target URL doesn't exist, but your server is not returning a 404 (file not found) error.
nl: De URL bestaat niet, maar je server geeft geen 404 (file not found) error.

en: Yoast plugins share some code between them to make your site faster. As a result of that, we need all Yoast plugins to be up to date. We've detected this isn't the case, so please update the Yoast plugins that aren't up to date yet.
nl: Yoast plugins delen een gedeelte van hun code om er voor te zorgen dat je website sneller wordt. Als gevolg daarvan moeten alle Yoast plugins up-to-date zijn. We hebben gedetecteerd dat dit niet het geval is, dus update alle Yoast plugins die nog niet up-to-date zijn.

note: translators: %1$s expands to Yoast SEO, %2$s expands to Google Analytics by Yoast
en: %1$s detected you’re using a version of %2$s which is not compatible with %1$s. Please update %2$s to the latest version to use this feature.
nl: %1$s heeft gedetecteerd dat je een versie van %2$s gebruikt die niet compatibel is met %1$s. Update %2$s naar de laatste versie om deze eigenschap te gebruiken.

en: Last crawled
nl: Laatst gecrawld

en: First detected
nl: Voor het eerst gedetecteerd

en: Response code
nl: Statuscode

en: Mark as fixed
nl: Als opgelost markeren

en: Create a redirect
nl: Redirect aanmaken

en: Create redirect
nl: Redirect aanmaken

en: Don't miss your crawl errors: %1$sconnect with Google Search Console here%2$s.
nl: Mis de crawl-fouten niet: %1$smaak verbinding met Google Search Console%2$s.

en: Search
nl: Zoeken

en: Crawl errors per page
nl: Crawl-fouten per pagina

note: Translators: %1$s: expands to Google Search Console.
en: The %1$s data has been removed. You will have to reauthenticate if you want to retrieve the data again.
nl: De %1$s gegevens zijn verwijderd. Authenticeer opnieuw om nieuwe gegevens op te halen.

en: The issues have been successfully reloaded!
nl: De problemen zijn succesvol herladen.

en: Incorrect Google Authorization Code.
nl: Ongeldige Google autorisatie code.

en: Issue categories
nl: Probleem categorieën

en: Errors that occurred when your site was crawled by Googlebot.
nl: Fouten die zijn opgetreden toen de site gecrawld werd door Googlebot

en: Errors that occurred only when your site was crawled by Googlebot-Mobile (errors didn't appear for desktop).
nl: Fouten die alleen zijn opgetreden toen je website werd gecrawld door Googlebot-Mobile. (Deze fouten waren niet zichtbaar voor desktop).

en: Errors that only occurred when your site was crawled by Googlebot for feature phones (errors didn't appear for desktop).
nl: Fouten die enkel voorkomen toen je site gecrawld werd door de Googlebot voor simpele telefoons (fouten kwamen niet voor op de desktop versie).

en: Redirect this broken URL and fix the error
nl: Deze gebroken URL doorsturen en de fout oplossen

en: Current URL:
nl: Huidige URL:

en: New URL:
nl: Nieuwe URL:

en: Mark as fixed:
nl: Als opgelost markeren:

note: Translators: %1$s: expands to 'Google Search Console'.
en: Mark this issue as fixed in %1$s.
nl: Dit probleem als opgelost markeren in %1$s.

en: Error: a redirect for this URL already exists
nl: Fout: Er bestaat al een redirect voor deze URL

note: Translators: %1$s: expands to the current url and %2$s expands to url the redirects points to.
en: You do not have to create a redirect for URL %1$s because a redirect already exists. The existing redirect points to %2$s. If this is fine you can mark this issue as fixed. If not, please go to the redirects page and change the target URL.
nl: Je hoeft geen redirect te maken voor de URL %1$s omdat er al een redirect bestaat. De bestaande redirect wijst naar %2$s. Als dit goed is kan je dit probleem markeren als opgelost. Zo niet, ga naar de redirects pagina  en verander de doel URL.

note: Translators: %s: expands to Yoast SEO Premium
en: Creating redirects is a %s feature
nl: Het creëren van redirects is een %s feature

note: Translators: %1$s: expands to 'Yoast SEO Premium', %2$s: links to Yoast SEO Premium plugin page.
en: To be able to create a redirect and fix this issue, you need %1$s. You can buy the plugin, including one year of support and updates, on %2$s.
nl: Om een redirect te maken en dit probleem op te lossen, heb je %1$s nodig. Je kan de plugin, inclusief een jaar ondersteuning en updates, kopen op %2$s.

en: Reload crawl issues
nl: Crawl problemen opnieuw laden

note: Translators: %1$s: expands to 'Yoast SEO', %2$s expands to Google Search Console.
en: To allow %1$s to fetch your %2$s information, please enter your Google Authorization Code.
nl: Vul je Google Autorisatie Code in om %1$s toestemming te geven om je informatie op te halen van %2$s.

en: Get Google Authorization Code
nl: Google Autorisatie Code verkrijgen

en: Please enter the Google Authorization Code in the field below and press the Authenticate button.
nl: Plaats de Google Autorisatie Code in het veld hieronder en druk op de Authenticatie knop.

en: Authenticate
nl: Authenticeren

en: Reauthenticate with Google
nl: Herauthenticeren met Google

en: Current profile
nl: Huidig profiel

en: Profile
nl: Profiel

en: There were no profiles found
nl: Er zijn geen profielen gevonden

en: Save Profile
nl: Profiel opslaan

en: or
nl: of

en: Breadcrumbs
nl: Kruimelpad

en: Removed hardcoded meta description.
nl: Hardgecodeerde meta-beschrijving verwijderen.

en: Failed to remove hardcoded meta description.
nl: Fout bij verwijderen van hard gecodeerde meta omschrijving.

en: Earlier found meta description was not found in file. Renewed the description test data.
nl: De eerder gevonden meta-omschrijving is niet gevonden in dit bestand. De omschrijvingstestdata zijn vernieuwd.

en: Fix it.
nl: Repareren.

en: The following file(s) is/are blocking your XML sitemaps from working properly:
nl: Het/de volgende bestand(en) zorgt/zorgen ervoor dat de XML-sitemaps niet goed werkt/werken:

note: translators: %1$s expands to Yoast SEO
en: Either delete them (this can be done with the "Fix it" button) or disable %1$s XML sitemaps.
nl: Of verwijder ze (dit kan met de knop 'Repareer het'), of zet %1$s XML sitemaps uit.

en: Re-check theme.
nl: Thema opnieuw controleren.

note: translators: %1$s expands to Yoast SEO
en: Your theme contains a meta description, which blocks %1$s from working properly, please delete the following line, or press fix it:
nl: Je thema bevat een meta-omschrijving waardoor %1$s niet goed werkt. Verwijder de volgende regel of klik op 'Dit repareren':

en: Ignore.
nl: Negeren.

en: You do not have your postname in the URL of your posts and pages, it is highly recommended that you do. Consider setting your permalink structure to <strong>/%postname%/</strong>.
nl: De URL van de berichten en pagina's bevat niet de berichtnaam; het is ten zeerste aan te bevelen dat wel te doen. Overweeg de permalink-structuur aan te passen naar <strong>/%postname%/</strong>.

en: Paging comments is enabled, this is not needed in 999 out of 1000 cases, so the suggestion is to disable it, to do that, simply uncheck the box before "Break comments into pages..."
nl: Pagineren van reacties is ingeschakeld. Dit is in 999 van de 1000 gevallen niet nodig, dus het advies is dit uit te schakelen. Vink hiervoor simpelweg 'Reacties over meerdere pagina's verdelen...' uit.

en: Company Info
nl: Bedrijfsinformatie

en: Your Info
nl: Jouw informatie

en: Security
nl: Beveiliging

en: Introduction Tour
nl: Rondleiding

en: Take this tour to quickly learn about the use of this plugin.
nl: Neem deze rondleiding om snel wegwijs te worden in het gebruik van deze plugin.

en: Latest Changes
nl: Laatste wijzigingen

note: translators: %s expands to Yoast SEO
en: We've summarized the most recent changes in %s.
nl: We hebben de laatste wijzigingen in %s samengevat.

en: View Changes
nl: Bekijk wijzigingen

en: Restore Default Settings
nl: Standaardinstellingen terugzetten

note: translators: %s expands to Yoast SEO
en: If you want to restore a site to the default %s settings, press this button.
nl: Als je de standaardinstellingen van %s wilt terugzetten, klik dan op deze knop.

en: Are you sure you want to reset your SEO settings?
nl: Weet je zeker dat je de SEO-instellingen wilt resetten?

en: Website name
nl: Websitenaam

en: Google shows your website's name in the search results, we will default to your site name but you can adapt it here. You can also provide an alternate website name you want Google to consider.
nl: Google toont de naam van je website in de zoekresultaten; standaard geven wij de sitenaam weer maar je kunt dat hier aanpassen. Je kunt ook een alternatieve naam ter overweging aan Google opgeven.

en: Alternate name
nl: Alternatieve naam

en: Company or person
nl: Bedrijf of persoon

en: This data is shown as metadata in your site. It is intended to appear in Google's Knowledge Graph. You can be either a company, or a person, choose either:
nl: Deze gegevens worden als metadata getoond op de site. Ze zijn bedoeld om te verschijnen in Google kenniskaarten. Je kunt of een bedrijf of een persoon zijn; kies wat je bent:

en: Choose whether you're a company or person
nl: Kiezen of je een bedrijf of een privé-persoon bent

en: Company
nl: Bedrijf

en: Person
nl: Persoon

en: Company Name
nl: Bedrijfsnaam

en: Company Logo
nl: Bedrijfslogo

en: Your name
nl: Jouw naam

en: You can use the boxes below to verify with the different Webmaster Tools, if your site is already verified, you can just forget about these. Enter the verify meta values for:
nl: Je kunt de velden hieronder gebruiken om te verifiëren met de verschillende Webmaster-tools. Als de site al geverifieerd is kun je deze gewoon vergeten. Voer anders de 'verifieer-metawaarden' in voor:

en: Alexa Verification ID
nl: Alexa verificatie ID

en: Yandex Webmaster Tools
nl: Yandex-webmastertools

note: translators: %1$s expands to Yoast SEO
en: The premium version of %1$s with more features & support.
nl: The premium versie van %1$s met meer instellingen & ondersteuning.

en: Optimize your videos to show them off in search results and get more clicks!
nl: Optimaliseer je video's om ze te tonen in de zoekresultaten en zo meer kliks te krijgen!

en: Are you in Google News? Increase your traffic from Google News by optimizing for it!
nl: Lid van Google-Nieuws? Verhoog dan het verkeer vanaf Google-Nieuws door dit te optimaliseren!

en: Rank better locally and in Google Maps, without breaking a sweat!
nl: Een betere lokale score krijgen en op Google Maps, zonder enige moeite.

note: translators: %1$s expands to Yoast SEO
en: Seamlessly integrate WooCommerce with %1$s and get extra features!
nl: Integreer WooCommerce naadloos in %1$s en krijg zo extra functies.

note: translators: %1$s expands to Yoast SEO
en: %1$s Extensions
nl: %1$s-extensies

en: Get this extension
nl: Deze extensie aanschaffen

en: This is where you would enter the license keys for one of our premium plugins, should you activate one.
nl: Hier kun je de licentiesleutel voor een van onze premium-plugins invoeren, als je er een moet activeren.

en: Post Types
nl: Berichttypes

en: Taxonomies
nl: Taxonomieën

en: Force rewrite titles
nl: Titels geforceerd herschrijven

en: %1$s has auto-detected whether it needs to force rewrite the titles for your pages, if you think it's wrong and you know what you're doing, you can change the setting here.
nl: %1$s heeft automatisch vastgesteld of het de titels op je pagina's moet herschrijven. Als je denkt dat dat niet goed is en je weet wat je doet, dan kan je de instelling hier veranderen.

en: Title Separator
nl: Scheidingsteken in de titel

en: Choose the symbol to use as your title separator. This will display, for instance, between your post title and site name.
nl: Kies het symbool wat je wilt gebruiken als titel-scheidingsteken. Dit wordt bijvoorbeeld getoond tussen de berichttitel en de sitenaam.

en: Symbols are shown in the size they'll appear in in search results.
nl: Symbolen worden weergegeven met de grootte waarin ze verschijnen in de zoekresultaten.

en: Title template
nl: Titelsjabloon

en: Meta description template
nl: Meta-omschrijvingssjabloon

en: Meta keywords template
nl: Meta-trefwoorden-sjabloon

en: Homepage &amp; Front page
nl: Homepage &amp; voorpagina

en: You can determine the title and description for the front page by %sediting the front page itself &raquo;%s
nl: Je kunt de titel en omschrijving voor de voorpagina instellen door %sde voorpagina zelf  te bewerken &raquo;%s

en: You can determine the title and description for the blog page by %sediting the blog page itself &raquo;%s
nl: Je kan de titel en beschrijving van de blogpagina instellen door %sde blogpagina zelf te bewerken &raquo;%s

en: Take note:
nl: Let op:

en: As you are redirecting attachment URLs to parent post URLs, these settings will currently only have an effect on <strong>unattached</strong> media items!
nl: Omdat de bijlage-URL's worden doorgestuurd naar het bovenliggende bericht-URL's zullen deze instellingen alleen effect hebben op <strong>niet-gekoppelde</strong> media-items!

en: So remember: If you change the %sattachment redirection setting%s in the future, the below settings will take effect for *all* media items.
nl: Onthoud: Als de %sattachment-doorstuurinstellingen%s in de toekomst veranderen, zullen de instellingen hieronder effect hebben op *alle* media-items

en: Meta Robots
nl: Meta-robots

en: Date in Snippet Preview
nl: Datum in Snippet voorvertoning

en: Hide
nl: Verbergen

note: translators: %1$s expands to Yoast SEO
en: %1$s Meta Box
nl: %1$s-metabox

en: Custom Post Type Archives
nl: Aangepaste berichttype archief

en: Note: instead of templates these are the actual titles and meta descriptions for these custom post type archive pages.
nl: Let op: in plaats van sjablonen zijn dit feitelijk de titels en meta-beschrijvingen voor de archiefpagina's van dit aangepaste berichttype.

en: Title
nl: Titel

en: Author Archives
nl: Auteurs-archieven

en: Date Archives
nl: Datum-archieven

note: translators: %1$s / %2$s: links to an article about duplicate content on yoast.com
en: If you're running a one author blog, the author archive will be exactly the same as your homepage. This is what's called a %1$sduplicate content problem%2$s.
nl: Als je een auteursblog hebt, zal het auteursarchief dezelfde inhoud bevatten als de homepagina. Dit noemt men een %1$s'dubbele inhoud'-probleem%2$s.

note: translators: %s expands to <code>noindex, follow</code>
en: If this is the case on your site, you can choose to either disable it (which makes it redirect to the homepage), or to add %s to it so it doesn't show up in the search results.
nl: Als dit het geval is op je site, kun je ervoor kiezen het uit te schakelen (wat ervoor zorgt dat men doorgestuurd wordt naar de homepagina), of %s eraan toe te voegen zodat het niet voorkomt in de zoekresultaten.

en: Date-based archives could in some cases also be seen as duplicate content.
nl: Op datum gebaseerde archieven zouden in sommige gevallen ook als dubbele inhoud aangemerkt kunnen worden.

en: Special Pages
nl: Speciale pagina's

note: translators: %s expands to <code>noindex, follow</code>
en: These pages will be %s by default, so they will never show up in search results.
nl: Deze pagina's krijgen standaard %s, dus zullen ze nooit in de zoekresultaten verschijnen.

en: Search pages
nl: Zoekpagina's

en: 404 pages
nl: 404 pagina's

en: Sitewide meta settings
nl: Site-brede meta-instellingen

en: If you want to prevent /page/2/ and further of any archive to show up in the search results, enable this.
nl: Als je wilt voorkomen dat /pagina/2/ en verder in welk archief dan ook verschijnen in de zoekresultaten, zet dit dan aan.

en: I don't know why you'd want to use meta keywords, but if you want to, enable this.
nl: Ik weet niet waarom je meta-trefwoorden wilt gebruiken, maar als je dat wilt, vink dit aan.

en: Use meta keywords tag?
nl: Meta-zoekwoordentag gebruiken?

en: Prevents search engines from using the DMOZ description for pages from this site in the search results.
nl: Voorkomt dat zoekmachines de DMOZ-omschrijving gebruiken in de zoekresultaten voor pagina's van deze site.

note: translators: %s expands to <code>noodp</code>
en: Add %s meta robots tag sitewide
nl: Sitebreed de %s metarobots-tag toevoegen

en: Settings Updated.
nl: Instellingen bijgewerkt.

en: %s restored to default SEO settings.
nl: %s is hersteld naar standaard SEO instellingen.

en: Blog %s not found.
nl: Blog %s is niet gevonden.

en: public
nl: publiek

en: archived
nl: gearchiveerd

en: mature
nl: volwassen

note: translators: %1$s expands to Yoast SEO
en: Who should have access to the %1$s settings
nl: Wie mag toegang hebben tot de %1$s-instellingen

en: Site Admins (default)
nl: Sitebeheerders (standaard)

en: Super Admins only
nl: Alleen superbeheerders

en: New sites in the network inherit their SEO settings from this site
nl: Nieuwe sites in het netwerk overerven de SEO-instellingen van deze site

en: Choose the site whose settings you want to use as default for all sites that are added to your network. If you choose 'None', the normal plugin defaults will be used.
nl: Kies de site waarvan de instellingen als standaard worden gebruikt voor elke nieuwe site in het netwerk. Bij het kiezen van 'Geen' worden de standaard plugininstellingen gebruikt.

en: Enter the %sSite ID%s for the site whose settings you want to use as default for all sites that are added to your network. Leave empty for none (i.e. the normal plugin defaults will be used).
nl: Voer het %sSite-ID%s in voor de site waarvan de instellingen als standaard moeten worden gebruikt voor alle nieuwe sites in het netwerk. Laat het vak leeg voor 'geen' (de normale plugin-standaard zal gebruikt worden).

en: Privacy sensitive (FB admins and such), theme specific (title rewrite) and a few very site specific settings will not be imported to new blogs.
nl: Privacygevoelige (FB-beheerders e.d.), thema-specifieke (titelherschrijving) en een paar erg site-specifieke instellingen zullen niet in nieuwe blogs geïmporteerd worden.

en: Save MultiSite Settings
nl: MultiSite instellingen opslaan

en: Restore site to default settings
nl: Pagina terugzetten naar standaard instellingen

en: Using this form you can reset a site to the default SEO settings.
nl: Door dit formulier te gebruiken kun je een site terugzetten naar de standaard SEO-instellingen.

en: Site ID
nl: Site-ID

en: Blog ID
nl: Blog-ID

en: Restore site to defaults
nl: Pagina standaard instellingen terugzetten

en: The featured image should be at least 200x200 pixels to be picked up by Facebook and other social media sites.
nl: De uitgelichte afbeelding moet minimaal 200x200 pixels groot zijn om te worden opgepikt door Facebook en andere sociale media.

en: SEO: No Focus Keyword
nl: SEO: Geen focus-trefwoord

en: SEO: Bad
nl: SEO: Slecht

en: SEO: Good
nl: SEO: Goed

en: SEO: Post Noindexed
nl: SEO: Bericht niet geïndexeerd

en: All SEO Scores
nl: Alle SEO-scores

en: Meta Desc.
nl: Meta omschrijving

en: Focus KW
nl: Focus SW

en: Focus keyword not set.
nl: Focus-trefwoord niet ingesteld.

note: translators: %s expands to the social network's name
en: If you don't want to use the post title for sharing the post on %s but instead want another title there, write it here.
nl: Als je een andere berichttitel wilt gebruiken dan deze voor het delen van dit bericht op %s, schrijf hem dan hier.

note: translators: %s expands to the social network's name
en: If you don't want to use the meta description for sharing the post on %s but want another description there, write it here.
nl: Als je geen gebruik wilt maken van de meta-omschrijving voor het delen van dit bericht op %s, schrijf hier dan een andere.

note: translators: %s expands to the social network's name
en: If you want to override the image used on %s for this post, upload / choose an image or add the URL here.
nl: Als je de afbeelding wilt overschrijven die gebruikt wordt op %s voor dit bericht, kies of upload  er dan een of voer de URL hier in.

note: translators: %1$s expands to the social network, %2$s to the recommended image size translators: %1$s expands to the social network name, %2$s expands to the
en: The recommended image size for %1$s is %2$spx.
nl: De aanbevolen afbeeldingsgrootte voor %1$s is %2$spx.

note: translators: %s expands to the social network name
en: %s Title
nl: Titel %s

note: translators: %s expands to the social network name
en: %s Description
nl: Omschrijving %s

note: translators: %s expands to the social network name
en: %s Image
nl: Afbeelding %s

note: translators: %1$s expands to Yoast SEO, %2%s: 'Facebook' plugin name of possibly conflicting plugin with regard to creating OpenGraph output
en: Both %1$s and %2$s create OpenGraph output, which might make Facebook, Twitter, LinkedIn and other social networks use the wrong texts and images when your pages are being shared.
nl: Zowel %1$s als %2$s creëren OpenGraph informatie wat ervoor kan zorgen dat Facebook, Twitter, LinkedIn en andere sociale netwerken de verkeerde tekst of afbeelding gebruiken wanneer jouw pagina's worden gedeeld.

note: translators: %1$s expands to Yoast SEO
en: Configure %1$s's OpenGraph settings
nl: %1$s's OpenGraph instellingen configureren

note: translators: %1$s expands to Yoast SEO, %2$s: 'Google XML Sitemaps' plugin name of possibly conflicting plugin with regard to the creation of sitemaps
en: Both %1$s and %2$s can create XML sitemaps. Having two XML sitemaps is not beneficial for search engines, yet might slow down your site.
nl: Zowel %1$s en %2$s kunnen XML sitemaps creëren. Twee XML sitemaps is niet goed voor zoekmachines en kunnen je site langzamer maken.

note: translators: %1$s expands to Yoast SEO
en: Configure %1$s's XML Sitemap settings
nl: %1$s's XML Sitemap instellingen configureren

en: Close
nl: Sluiten

en: Congratulations!
nl: Gefeliciteerd!

note: translators: %1$s expands to Yoast SEO
en: You&#8217;ve just installed %1$s! Click &#8220;Start Tour&#8221; to view a quick introduction of this plugin&#8217;s core functionality.
nl: Zojuist is %1$s geïnstalleerd. Klik op &#8220;Rondleiding starten&#8221; om een snelle introductie op de kernfunctionaliteit van deze plugin te zien.

en: Start Tour
nl: Rondleiding starten

en: Next
nl: Volgende

en: Previous
nl: Vorige

en: General settings
nl: Algemene instellingen

note: translators: %1$s expands to Yoast SEO
en: These are the General settings for %1$s, here you can restart this tour or revert the %1$s settings to default.
nl: Dit zijn de algemene instellingen voor %1$s, hier kan je de rondleiding opnieuw beginnen of de instellingen van %1$s terugzetten naar standaard.

en: Tab: Your Info / Company Info
nl: Tabblad: Jouw/bedrijfs-informatie

en: Add some info here needed for Google's Knowledge Graph.
nl: Hier informatie toevoegen, dit is nodig voor de kenniskaarten van Google.

en: Tab: Webmaster Tools
nl: Tabblad: Webmaster-tools

en: You can add the verification codes for the different Webmaster Tools programs here. We highly encourage you to check out both Google and Bing&#8217;s Webmaster Tools.
nl: Je kunt hier de verificatiecodes voor de verschillende webmaster-tool-programma's toevoegen. We raden je dringend aan de webmaster-tools van zowel Google als Bing gebruiken.

en: Tab: Security
nl: Tabblad: Beveiliging

en: Determine who has access to the plugins advanced settings on the post edit screen.
nl: Bepaal wie er toegang heeft tot de geavanceerde instellingen van de plugin in het bewerkingsscherm van het bericht.

note: translators: %1$s expands to Yoast SEO
en: More %1$s
nl: Meer %1$s

en: There&#8217;s more to learn about WordPress &amp; SEO than just using this plugin. A great start is our article %1$sthe definitive guide to WordPress SEO%2$s.
nl: Je kunt meer leren over WordPress &amp; SEO dan door alleen deze plugin te gebruiken. Een goed begin is het artikel %1$sthe definitive guide to WordPress SEO%2$s van Yoast.

en: Subscribe to our Newsletter
nl: Inschrijven voor onze nieuwsbrief

note: translators: %1$s expands to Yoast SEO
en: If you would like us to keep you up-to-date regarding %1$s and other plugins by Yoast, subscribe to our newsletter:
nl: Als je up-to-date wilt blijven over %1$s en andere plugins van Yoast, schrijf je dan snel in op onze nieuwsbrief:

en: Email
nl: E-mailadres

en: Subscribe
nl: Aanmelden

en: Title &amp; Metas settings
nl: Titel- &amp; meta-instellingen

en: This is where you	set the titles and meta-information for all your post types, taxonomies, archives, special pages and for your homepage. The page is divided into different tabs. Make sure you check &#8217;em all out!
nl: Hier kan de titel- en meta-informatie ingesteld worden voor alle berichttypes, taxonomieën, archieven, speciale pagina's en voor de homepage. De pagina is verdeeld in verschillende tabbladen. Zorg ervoor dat je ze allemaal naloopt!

en: Sitewide settings
nl: instellingen voor de hele website

en: The first tab will show you site-wide settings for titles, normally you'll only need to change the Title Separator.
nl: Het eerste tabblad toont de site-brede instellingen voor titels; gewoonlijk hoef je alleen het titel-scheidingsteken te veranderen.

en: Templates and settings
nl: Sjablonen en instellingen

en: Now click on the &#8216;%1$sPost Types%2$s&#8217;-tab, as this will be our example.
nl: Klik nu op het tabblad &#8216;%1$sberichtypes%2$s&#8217;, daar dit ons voorbeeld zal zijn.

en: The templates are built using variables. You can find all these variables in the help tab (in the top-right corner of the page). The settings allow you to set specific behavior for the post types.
nl: De sjablonen zijn gebouwd op basis van variabelen. Deze variabelen zijn te vinden op het hulp-tabblad (rechtsboven op deze pagina). Deze instellingen geven de mogelijkheid specifiek gedrag per berichttype in te stellen.

en: Archives
nl: Archieven

en: On the archives tab you can set templates for specific pages like author archives, search results and more.
nl: Op het tabblad Archieven kun je sjablonen instellen voor specifieke pagina's zoals auteursarchieven, zoekresultaten, etc.

en: Other
nl: Overige

en: On the Other tab you can change sitewide meta settings, like enable meta keywords.
nl: Op het tabblad Overige kan je voor de hele site meta-instellingen aanpassen, zoals het inschakelen van meta-zoekwoorden.

en: Social settings
nl: Sociale media-instellingen

en: On this tab you can enable the %1$sFacebook Open Graph%2$s functionality from this plugin, as well as assign a Facebook user or Application to be the admin of your site, so you can view the Facebook insights.
nl: Op dit tabblad kan de %1$sFacebook Open Graph%2$s-functionaliteit van de plugin worden ingeschakeld. Ook kan een Facebookgebruiker of -applicatie als beheerder van de site worden toegewezen, zodat je 'Facebook insights' kunt bekijken.

en: The frontpage settings allow you to set meta-data for your homepage, whereas the default settings allow you to set a fallback for all posts/pages without images.
nl: De voorpagina-instellingen geven de mogelijkheid meta-gegevens voor de homepage in te stellen. De standaardinstellingen verzorgen een terugvalmogelijkheid voor berichten/pagina's zonder afbeeldingen.

en: With %1$sTwitter Cards%2$s, you can attach rich photos, videos and media experience to tweets that drive traffic to your website. Simply check the box, sign up for the service, and users who Tweet links to your content will have a &#8220;Card&#8221; added to the tweet that&#8217;s visible to all of their followers.
nl: Met %1$sTwitter Cards%2$s kunnen verrijkte foto's, video's en media aan een tweet worden gekoppeld, zodat er meer verkeer naar de site komt. Vink simpelweg het vak aan, schrijf je in voor de service, zodat gebruikers die links tweeten naar jouw inhoud, een &#8220;Card&#8221; toegevoegd krijgen aan hun tweet, die zichtbaar is voor al hun volgers.

en: On this tab you can verify your site with Pinterest and enter your Pinterest account.
nl: Op dit tabblad kun je de website verifiëren met Pinterest en kun je het Pinterest-account invoeren.

en: This tab allows you to add specific post meta data for Google+. And if you have a Google+ page for your business, add that URL here and link it on your %1$sGoogle+%2$s page&#8217;s about page.
nl: Dit tabblad geeft de je mogelijkheid specifieke bericht-metadata voor Google+ toe te voegen. Als je een Google+-pagina hebt voor je bedrijf, voeg de URL dan hier toe en laat deze verwijzen naar de 'Over mij'-pagina op %1$sGoogle+%2$s.

en: What are XML sitemaps?
nl: Wat zijn XML-sitemaps?

en: A Sitemap is an XML file that lists the URLs for a site. It allows webmasters to include additional information about each URL: when it was last updated, how often it changes, and how important it is in relation to other URLs in the site. This allows search engines to crawl the site more intelligently.
nl: Een sitemap is een XML-bestand dat een lijst geeft van alle URL's op een site. Het stelt webmasters in staat extra informatie over een URL toe te voegen, zoals: laatste keer bijgewerkt, wijzigingsfrequentie en hoe belangrijk de URL is in relatie tot andere URL's. Dit zorgt ervoor dat zoekmachines de site slimmer kunnen doorzoeken.

en: What does the plugin do with XML Sitemaps?
nl: Wat doet deze plugin met XML-sitemaps?

en: This plugin adds XML sitemaps to your site. The sitemaps are automatically updated when you publish a new post, page or custom post and Google and Bing will be automatically notified.
nl: Deze plugin voegt XML-sitemaps toe aan de site. De sitemaps worden automatisch bijgewerkt na het publiceren van een nieuw(e) bericht, pagina of aangepast bericht. Google en Bing worden hiervan automatisch op de hoogte gebracht.

en: If you want to exclude certain post types and/or taxonomies, you can also set that on this page.
nl: Als je specifieke berichttypes en/of taxonomieën wilt uitsluiten kun je dat ook instellen op deze pagina.

en: Is your webserver low on memory? Decrease the entries per sitemap (default: 1000) to reduce load.
nl: Als de webserver weinig geheugen heeft, verlaag dan het aantal regels per sitemap (standaard: 1000) om de belasting te verminderen.

en: Advanced Settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: All of the options on these tabs are for advanced users only, if you don&#8217;t know whether you should check any, don&#8217;t touch them.
nl: Alle opties op deze tabbladen zijn alleen bestemd voor gevorderde gebruikers. Als je niet weet of je er een moet aanvinken, blijf er dan af.

en: Extensions and Licenses
nl: Extensies en licenties

note: translators: %1$s expands to Yoast SEO, %2$s to Yoast SEO Premium, %3$s and %4$s to an anchor with link about our premium plugins
en: The powerful functions of %1$s can be extended with %3$sYoast premium plugins%4$s. These premium plugins require the installation of %1$s or %2$s and add specific functionality. You can read all about the Yoast Premium Plugins %3$shere%4$s.
nl: De krachtige functies van %1$s kunnen worden uitgebreid met %3$sYoast premium plugins%4$s. Deze premium plugins vereisen installatie van %1$s of %2$s en voegen specifieke functies toe. %3$sLees hier%4$s alles over de Yoast Premium Plugins.

en: Licenses
nl: Licenties

note: translators: %1$s expands to Yoast SEO Premium
en: Once you&#8217;ve purchased %1$s or any other premium Yoast plugin, you&#8217;ll have to enter a license key. You can do so on the Licenses-tab. Once you&#8217;ve activated your premium plugin, you can use all its powerful features.
nl: Zodra %1$s of een andere premium-plugin van Yoast is aangeschaft moet de licentiesleutel worden ingevoerd; dat doe op je het tabblad Licenties. Na activering van de premium-plugin, kunnen alle krachtige mogelijkheden van deze plugin gebruikt worden.

en: Like this plugin?
nl: Waardeer je deze plugin?

en: So, we&#8217;ve come to the end of the tour. If you like the plugin, please %srate it 5 stars on WordPress.org%s!
nl: We zijn aan het eind van de rondleiding gekomen. Als de plugin bevalt, %sgeef de plugin een 5-sterrenbeoordeling op WordPress.org%s.

en: Thank you for using our plugin and good luck with your SEO!<br/><br/>Best,<br/>Team Yoast - %1$sYoast.com%2$s
nl: Bedankt voor het gebruik van onze plugin en veel succes met jouw SEO.<br/><br/>Vriendelijke groeten, <br/>Team Yoast - %1$sYoast.com%2$s

en: Please make sure both fields are filled.
nl: Let erop dat beide velden zijn gevuld.

en: Your input contains invalid characters. Please make sure both fields are filled in correctly.
nl: De waarde bevat ongeldige tekens. Let erop dat beide velden correct zijn gevuld.

en: This Facebook user has already been added as an admin.
nl: Deze Facebookgebruiker is al toegevoegd als beheerder.

en: Successfully removed admin %s
nl: Beheerder %s succesvol verwijderd

en: Successfully cleared all Facebook Data
nl: Alle Facebook-data succesvol opgeschoond

en: Facebook Insights and Admins
nl: Facebook Insights en beheerder

note: translators: %1$s and %2$s expand to a link to Facebook Insights
en: To be able to access %1$sFacebook Insights%2$s for your site, you need to specify a Facebook Admin. This can be a user. If you have an app for your site, you could use that as well.
nl: Om toegang te krijgen tot %1$sFacebook Insights%2$s voor je site moet je een Facebookbeheerder specificeren. Dit kan een gebruiker zijn. Als je een app hebt voor de site, kun je deze ook hiervoor gebruiken.

note: translators: %1$s and %2$s expand to a link to the Yoast Knowledge Base
en: More info can be found %1$son our knowledge base%2$s.
nl: Meer informatie is te vinden in %1$sonze kennisbank%2$s.

note: translators: %1$s and %2$s expand to a link to Facebook Insights
en: To be able to access %1$sFacebook Insights%2$s, you need to add a user here. The name is used for reference only, the ID is used for verification.
nl: Voor toegang tot %1$sFacebook Insights%2$s moet je hier een gebruiker toevoegen. De naam wordt alleen gebruikt als verwijzing, het ID voor verificatie.

note: translators: %1$s and %2$s expand to a link to the Yoast Knowledge Base
en: If you don't know where to find the needed ID, see %1$sthis knowledge base article%2$s.
nl: Als je niet weet waar je waar je het benodigde ID kan vinden, bekijk %1$sdit knowledge base artikel%2$s.

en: Admin's name:
nl: Beheerdersnaam:

en: Admin's Facebook user ID:
nl: Gebruikers-ID Facebookbeheerder:

en: Add Facebook admin
nl: Facebook admin toevoegen:

en: Add Another Facebook Admin
nl: Nog een Facebookbeheerder toevoegen.

en: Currently connected Facebook admins:
nl: De op dit moment verbonden Facebookbeheerders:

en: Clear all Facebook Data
nl: Alle Facebook-data opschonen

en: Use %s default (Currently: %s)
nl: Gebruik %s standaard (Nu: %s)

en: Always index
nl: Altijd indexeren

en: Always noindex
nl: Altijd noindex

en: Auto detect
nl: Automatisch herkennen

en: Always include
nl: Altijd opnemen

en: Never include
nl: Nooit opnemen

note: translators: %1$s expands to Yoast SEO
en: %1$s Settings
nl: %1$s Instellingen

en: Meta keywords used on the archive page for this term.
nl: Meta-trefwoorden voor de archiefpagina van deze tag.

en: Canonical
nl: Canonieke

en: The canonical link is shown on the archive page for this term.
nl: De canonieke link wordt getoond op de archiefpagina van deze uitdrukking.

en: Breadcrumbs title
nl: Kruimelpadtitel

note: translators: %s expands to the taxonomy name
en: The Breadcrumbs title is used in the breadcrumbs where this %s appears.
nl: De kruimelpad-titel wordt gebruikt in het kruimelpad waar deze %s voorkomt.

note: translators: %s expands to taxonomy name
en: This %s follows the indexation rules set under Metas and Titles, you can override it here.
nl: Dit %s volgt de indexeringsregels zoals ze zijn ingesteld onder Meta's & titels; je kunt het hier overschrijven.

note: translators: %s expands to taxonomy name
en: Noindex this %s
nl: Noindex deze %s

note: translators: %s is the plugin name
en: %s Posts Overview
nl: %s berichten overzicht

en: Posts with good SEO score
nl: Berichten met een goede SEO score

en: Posts with OK SEO score
nl: Berichten met een redelijke SEO score

en: Posts with bad SEO score
nl: Berichten met een slechte SEO score

en: Posts without focus keyword
nl: Berichten zonder focus keyword

note: translators: %s expands to <code>noindex</code>
en: Posts that are set to %s
nl: Berichten die op %s zijn gezet

en: Debug Information
nl: Foutopsporingsinformatie

en: Current option:
nl: Huidige optie:

en: Remove these ads?
nl: Deze advertenties verwijderen?

note: translators: %1$s expands to Yoast SEO Premium
en: Upgrade to %1$s &raquo;
nl: Upgrade naar %1$s &raquo;

en: Upload Image
nl: Afbeelding uploaden

en: Warning!
nl: Waarschuwing!

note: translators: %1$s: 'Facebook & Open Graph' plugin name(s) of possibly conflicting plugin(s), %2$s to Yoast SEO
en: The %1$s plugin(s) might cause issues when used in conjunction with %2$s.
nl: De %1$s plugin(s) veroorzaken mogelijk problemen als deze in combinatie met %2$s wordt gebruikt.

en: Recommended solution
nl: Aanbevolen oplossing

note: translators: %1$s: 'Facebook & Open Graph' plugin name(s) of possibly conflicting plugin(s). %2$s to Yoast SEO
en: We recommend you deactivate %1$s and have another look at your %2$s configuration using the button above.
nl: We adviseren je %1$s te deactiveren en opnieuw te kijken naar de %2$s-configuratie met de knop hierboven.

note: translators: %s: 'Facebook' plugin name of possibly conflicting plugin
en: Deactivate %s
nl: %s deactiveren

note: translators: %1$s expands to Yoast SEO
en: This warning is generated by %1$s.
nl: Deze waarschuwing is gegenereerd door %1$s.

en: Access denied
nl: Toegang geweigerd

en: Server requires authentication or is blocking Googlebot from accessing the site.
nl: De server vereist authenticatie of blokkeert Googlebot om toegang te verkrijgen tot de site.

en: Faulty redirects
nl: Onjuiste redirects

en: Not followed
nl: Niet gevolgd

en: Not found
nl: Niet gevonden

en: URL points to a non-existent page.
nl: URL verwijst naar een niet bestaande pagina.

en: Google was unable to crawl this URL due to an undetermined issue.
nl: Google was niet in staat deze URL te crawlen door een onbekend probleem.

note: Translators: %1$s: expands to '<code>robots.txt</code>'.
en: Blocked
nl: Geblokkeerd

en: Googlebot could access your site, but certain URLs are blocked for Googlebot in your %1$s file. This block could either be for all Googlebots or even specifically for Googlebot-mobile.
nl: Googlebot kan toegang verkrijgen tot je website, maar bepaalde URLs zijn geblokkeerd voor Googlebot in het %1$s bestand. Deze blokkade kan voor alle Googlebots gelden of zelfs specifiek voor Googlebot-mobile.

en: Some files could not be removed. Please remove them via FTP.
nl: Sommige bestanden konden niet worden verwijderd. Verwijder deze via FTP.

en: Post doesn't exist.
nl: Dit bericht bestaat niet.

en: Post has an invalid Post Type: %s.
nl: Bericht heeft een ongeldig berichttype: %s.

en: You can't edit %s.
nl: %s bewerken niet mogelijk.

en: You can't edit %s that aren't yours.
nl: Je kunt geen %s bewerken die niet van jou zijn.

en: You have used HTML in your value which is not allowed.
nl: Het gebruik van HTML in de waarde is niet toegestaan.

note: translators: %1$s expands to Yoast SEO, $2%s to the version number, %3$s and %4$s to anchor tags with link to intro page
en: %1$s has been updated to version %2$s. %3$sClick here%4$s to find out what's new!
nl: %1$s is vernieuwd naar versie %2$s. %3$s Klik hier%4$s om te zien wat er is veranderd!

en: You still have the default WordPress tagline, even an empty one is probably better. %1$sYou can fix this in the customizer%2$s.
nl: Je hebt nog steeds de standaard WordPress beschrijving, zelfs een lege is waarschijnlijk beter. %1$sJe kan dit oplossen in de bewerker%2$s.

en: Just another WordPress site
nl: En nog een WordPress site

note: translators: %1$s expands to Yoast SEO, %2$s expands to 5.4.3, %3$s expands to Google Analytics by Yoast
en: %1$s detected you are using version %2$s of %3$s, please update to the latest version to prevent compatibility issues.
nl: %1$s heeft gedetecteerd dat je versie %2$s gebruikt van %3$s, update deze naar de laatste versie om comptabiliteitsproblemen te voorkomen.

en: General Settings
nl: Algemene instellingen

en: Titles &amp; Metas
nl: Titels &amp; meta's

en: Social
nl: Sociaal

en: XML Sitemaps
nl: XML sitemaps

en: Advanced
nl: Geavanceerd

en: Tools
nl: Extra

en: Extensions
nl: Extensies

en: General
nl: Algemeen

en: For more information:
nl: Voor meer informatie:

en: Title optimization
nl: Titel-optimalisatie

en: Why Google won't display the right page title
nl: Waarom Google de juiste paginatitel niet wil tonen

en: Template explanation
nl: Sjabloonuitleg

note: translators: %1$s expands to Yoast SEO
en: The title &amp; metas settings for %1$s are made up of variables that are replaced by specific values from the page when the page is displayed. The tabs on the left explain the available variables.
nl: De titel- & amp; meta-instellingen voor %1$s bestaan uit variabelen die worden vervangen door specifieke waarden voor de pagina die wordt weergegeven. De beschikbare variabelen worden op het tabblad aan de linkerkant uitgelegd.

en: Note that not all variables can be used in every template.
nl: Let op: niet alle variabelen kunnen worden gebruikt in elk sjabloon.

en: Basic Variables
nl: Basisvariabelen

en: Advanced Variables
nl: Geavanceerde variabelen

en: MultiSite Settings
nl: MultiSite instellingen

en: Edit Files
nl: Bestanden bewerken

en: Posts
nl: Berichten

en: Huge SEO Issue: You're blocking access to robots.
nl: Groot SEO probleem: toegang voor robots wordt geblokkeerd.

en: You must %sgo to your Reading Settings%s and uncheck the box for Search Engine Visibility.
nl: Ga naar %sInstellingen -> Lezen%s en haal het vinkje weg bij Zoekmachine zichtbaarheid.

en: I know, don't bug me.
nl: Ik weet het, laat me met rust.

en: SEO Issue:
nl: SEO-probleem:

note: translators: %1$s expands to Yoast SEO, %2$s to opening anchor and %3$s the anchor closing tag
en: Your theme contains a meta description, which blocks %1$s from working properly. Please visit the %2$sSEO Dashboard%3$s to fix this.
nl: Het thema bevat een meta-omschrijving, die voorkomt dat %1$s goed werkt. Bezoek het %2$sSEO-dashboard%3$s om dit te repareren.

en: Settings
nl: Instellingen

en: Premium Support
nl: Premium-ondersteuning

en: Twitter username (without @)
nl: Twitter-gebruikersnaam (zonder @)

en: Facebook profile URL
nl: Facebookprofiel-URL

note: translators: this should be an array of stop words for your language, separated by comma's.
en: a,about,above,after,again,against,all,am,an,and,any,are,as,at,be,because,been,before,being,below,between,both,but,by,could,did,do,does,doing,down,during,each,few,for,from,further,had,has,have,having,he,he'd,he'll,he's,her,here,here's,hers,herself,him,himself,his,how,how's,i,i'd,i'll,i'm,i've,if,in,into,is,it,it's,its,itself,let's,me,more,most,my,myself,nor,of,on,once,only,or,other,ought,our,ours,ourselves,out,over,own,same,she,she'd,she'll,she's,should,so,some,such,than,that,that's,the,their,theirs,them,themselves,then,there,there's,these,they,they'd,they'll,they're,they've,this,those,through,to,too,under,until,up,very,was,we,we'd,we'll,we're,we've,were,what,what's,when,when's,where,where's,which,while,who,who's,whom,why,why's,with,would,you,you'd,you'll,you're,you've,your,yours,yourself,yourselves
nl: een,over,boven,na,achter,tegen,tegenover,allen,alle,ben,enkele,zijn,omdat,voordat,eronder,ertussen,tussen,beide,maar,door,kan,gedaan,doen,doe,beneden,gedurende,elke,weinig,voor,van,verder,had,hadden,heb,hebben,heeft,hij,zij,hem,haar,wij,ikzelf,mezelf,mijzelf,jijzelf,jezelf,jouzelf,uzelf,hemzelf,haarzelf,zichzelf,onszelf,julliezelf,gijzelf,hunzelf,wijzelf,hijzelf,jullie,mijn,m'n,jouw,je,uw,jouwe,uwe,zijn,z'n,d'r,zijne,hare,ons,onze,hunne,ik,jij,u,'k,ie,die,het,'t,ze,'m,'r,d'r,hen,hun,dit,dat,deze,die,de,dezelfde,hetzelfde,eenzelfde,tenminste,tenslotte,evengoed,teneinde,teveel,weleens,zolang,zonodig,degene,diegene,degenen,diegenen,zulke,zulken,zo'n,achter,achterin,onder,onderop,boven,bovenaan,erbovenop,bovenin,langs,van,der,den,bij,'t,in,'s,te,ten,ter,uit,vanden,enz,etc,niet,nabij,of,pas,tegen,vol,gedurende,verdere,ander,andere,wie,wat,waar,met,via,totdat,veel

en: Existing Yoast Meta Description
nl: Bestaande Yoast meta-omschrijving

en: New Yoast Meta Description
nl: Nieuwe Yoast meta-omschrijving

en: You are not allowed to access this page.
nl: Je hebt onvoldoende rechten om deze pagina te bekijken.

[ctx: posts]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Alle <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Alle <span class="count">(%s)</span>

[ctx: posts]
en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Prullenbak <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Prullenbak <span class="count">(%s)</span>

en: Edit this item
nl: Dit item bewerken

en: Edit
nl: Bewerken

en: Preview &#8220;%s&#8221;
nl: Voorbeeld &#8220;%s&#8221;

en: Preview
nl: Voorbeeld

en: View &#8220;%s&#8221;
nl: &#8220;%s&#8221; bekijken

en: View
nl: Bekijken

en: WP Page Title
nl: WP-paginatitel

en: Post Type
nl: Berichttype

en: Post Status
nl: Berichtstatus

en: Publication date
nl: Publicatiedatum

en: Page URL/Slug
nl: Pagina-URL/Slug

en: Action
nl: Actie

en: Existing Yoast SEO Title
nl: Bestaande Yoast SEO-titel

en: New Yoast SEO Title
nl: Nieuwe Yoast SEO-titel

en: Use Image
nl: Afbeelding gebruiken

note: translators: %s: '%%term_title%%' variable used in titles and meta's template that's not compatible with the given template
en: Warning: the variable %s cannot be used in this template.
nl: Waarschuwing: de variabele %s kan niet worden gebruikt in dit sjabloon.

en: See the help tab for more info.
nl: Bekijk het help tabblad voor meer informatie.

note: translators: %s is the name of the plugin
en: %s Breadcrumbs
nl: %s kruimelpad

en: Remove blog page from breadcrumbs
nl: Blog pagina uit het kruimelpad verwijderen

en: Breadcrumbs separator:
nl: Scheidingsteken voor kruimelpad:

en: Anchor text for the homepage:
nl: Linktekst voor de homepagina:

en: Prefix for breadcrumbs:
nl: Voorvoegsel voor kruimelpad:

en: Prefix for archive pages:
nl: Voorvoegsel voor kruimelpad op archief pagina&#39;s:

en: Prefix for search result pages:
nl: Voorvoegsel voor kruimelpad op zoekresultaten pagina&#39;s:

en: Breadcrumb for 404 pages:
nl: Kruimelpad voor 404 pagina:

en: Export created: %1$sdownload your export file here%2$s.
nl: Export gecreëerd: %1$sExport bestand hier downloaden%2$s.

note: translators: %1$s expands to Yoast SEO
en: Error creating %1$s export:
nl: Fout bij maken %1$s export:

en: Could not zip settings-file.
nl: Niet mogelijk het instellingen-bestand te zippen.

en: Could not write settings to file.
nl: Niet mogelijk instellingen naar een bestand te schrijven.

note: translators: %1$s expands to Yoast SEO
en: This is a settings export file for the %1$s plugin by Yoast.com
nl: Dit is een exportbestand van de instellingen voor de %1$s-plugin.

en: This export includes taxonomy metadata
nl: Dit exportbestand bevat taxonomie-metadata

en: No taxonomy metadata found
nl: Geen taxonomie-metadata gevonden

en: HeadSpace2 data successfully imported
nl: HeadSpace2 data succesvol geïmporteerd

en: Error: no Robots Meta data found to import.
nl: Fout: Er is geen te importeren 'Robots Meta'-data gevonden.

en: RSS Footer options imported successfully.
nl: RSS Footer opties succesvol geïmporteerd.

en: Yoast Breadcrumbs options imported successfully.
nl: 'Yoast broodkruimels'-opties met succes geïmporteerd.

en: Yoast Breadcrumbs options could not be found
nl: 'Yoast broodkruimels'-opties niet gevonden

en: WooThemes SEO framework settings &amp; data successfully imported.
nl: WooThemes SEO framework instellingen &amp; data succesvol geïmporteerd.

en: Settings could not be imported:
nl: Instellingen konden niet geïmporteerd worden:

en: Upload failed.
nl: Uploaden mislukt.

en: Unzipping failed with error "%s".
nl: Het uitpakken (unzip) ging fout met de volgende foutmelding "%s".

en: Unzipping failed - file settings.ini not found.
nl: Uitpakken mislukt - bestand settings.ini is niet gevonden.

en: Settings successfully imported.
nl: De instellingen zijn succesvol geïmporteerd.

en: No settings found in file.
nl: Er zijn geen instellingen in het bestand gevonden.

en: Setting "%s" is no longer used and has been discarded.
nl: Instelling "%s" is niet langer in gebruik en is verwijderd.

en: This is a rendering of what this post might look like in Google's search results.<br/><br/>Read %sthis post%s for more info.
nl: Dit is een weergave van hoe dit bericht eruit zou kunnen zien in de Google-zoekresultaten.<br/><br/> Lees %sthis post%s voor meer info.

en: Focus Keyword
nl: Focus trefwoord

en: Pick the main keyword or keyphrase that this post/page is about.<br/><br/>Read %sthis post%s for more info.
nl: Kies hoofd-zoekwoord of -frase uit waar dit bericht/deze pagina over gaat. <br/><br/>Lees %sdit bericht%s voor meer info.

en: SEO Title
nl: SEO titel

en: Meta description
nl: Meta omschrijving

en: Meta keywords
nl: Meta-sleutelwoorden

en: If you type something above it will override your %smeta keywords template%s.
nl: Wanneer je hierboven iets invoert, overschrijft dit het %smeta-trefwoorden-sjabloon%s.

en: Meta Robots Index
nl: 'Meta Robots'-index

en: Warning: even though you can set the meta robots setting here, the entire site is set to noindex in the sitewide privacy settings, so these settings won't have an effect.
nl: Waarschuwing: hoewel hier de 'meta robots'-instelling geregeld kan worden, heeft dit geen effect, aangezien de hele site is op 'noindex' ingesteld is in de site-brede privacy-instellingen.

en: Default for post type, currently: %s
nl: Standaard voor berichttype, momenteel: %s

en: Meta Robots Follow
nl: 'Meta Robots'-follow

en: Meta Robots Advanced
nl: Meta Robots geavanceerd

en: Advanced <code>meta</code> robots settings for this page.
nl: Geavanceerde <code>meta</code> robotsinstellingen voor deze pagina.

en: Site-wide default: %s
nl: Site-brede standaard: %s

en: None
nl: Geen

en: NO ODP
nl: Geen ODP

en: No Image Index
nl: Geen afbeeldingsindex

en: No Archive
nl: Geen archief

en: No Snippet
nl: Geen snippet

en: Breadcrumbs Title
nl: Kruimelpadtitel

en: Title to use for this page in breadcrumb paths
nl: Titels die voor deze pagina gebruikt worden in het kruimelpad

en: Canonical URL
nl: Canonieke URL

en: The canonical URL that this page should point to, leave empty to default to permalink. %sCross domain canonical%s supported too.
nl: De canonieke URL waar deze pagina naar moet verwijzen; laat dit leeg om naar de eigen permalink te verwijzen. %sCross domain canonical%s wordt ook ondersteund.

en: 301 Redirect
nl: 301-redirect

en: The URL that this page should redirect to.
nl: De URL waar deze pagina naar moet doorsturen.

en: Post is set to noindex.
nl: Bericht is ingesteld op noindex.

en: No focus keyword set.
nl: Geen focus-trefwoord ingesteld.

en: Check
nl: Controleren

en: Content:
nl: Inhoud:

en: (no parent)
nl: (geen hoofd)
